ARRS Event: Vlna Nových Výzev v Tarkově

Pozor, pozor, všichni obyvatelé Tarkova! Připravte se na nejnovější vzrušení ve světě Escape from Tarkov!

ARRS Event: Vlna Nových Výzev v Tarkově

ARRS Event (Automated Radio Relay Service) je tady a přináší s sebou vlnu nových výzev a odměn, které vás zaručeně přikovají ke klávesnicím!

Co vás čeká?

Za úspěšné dokončení celého questového řetězce této herní události získáte nejen pocit hrdosti a uspokojení, ale i exkluzivní odměny! Hráči, kteří se probojují až na konec, obdrží jedinečný herní předmět, který můžete vystavit ve své Síni slávy v úkrytu a na profilu hráče. A nebojte se, tento předmět bude s vámi i po nadcházejících wipes! Jednotlivé úkoly tohoto řetězce bude TomRander popisovat na svém oficiálním Discordu v roomce #eventy-v-tarkovu. Takže pokud si nebudeš vědět rady s nějakým úkolem, neváhej omrknout tomův DC!

Exkluzivní úspěch

To není vše! Dokončete celý řetězec questů a získejte exkluzivní úspěch, který bude k dispozici pouze během této události. Předveďte svým přátelům, že jste opravdovým mistrem Tarkova!

Nové předměty a změny na mapách

V rámci ARRS Eventu přichází do Escape from Tarkov řada nových předmětů, které rozšíří vaše možnosti a zpříjemní vám cestu k vítězství. Zde je seznam všech novinek, na které se můžete těšit:

 - Encrypted flash drive
 - Skier and Peacekeeper correspondence
 - Documents with decrypted data
 - Decrypted flash drive
 - USEC cottage room key
 - The Unheards phone
 - The Unheards laptop
 - Hard drive
 - Ultralink Satellite Internet Station
 - New dogtag
 - Mr Kermans cat gallogram

Každý z těchto předmětů přináší nové možnosti a záhady, které můžete během eventu prozkoumat. Nezapomeňte, že každý předmět může být klíčem k odhalení další části příběhu Tarkova nebo k získání cenných zdrojů pro vaše další dobrodružství.

A co víc? Mapy Shoreline a Customs přivítají nové bosse – Peacekeeper a Skier s jejich ochrankou. Připravte se na epické souboje a nezapomeňte – event je dostupný i v PVE režimu!

Nezapomeňte také navštívit přímo stránky ARRS, kde můžete hledat další indicie pro tento event.

Tak na co ještě čekáte? Vybavte se, vstupte do raidu a začněte hledat ty flashky! Tento event je příležitostí, jak ukázat své dovednosti a odvahu. Nenechte si ujít šanci stát se legendou Tarkova!

Buďte připraveni, buďte odvážní, buďte Tarkov!


Náhodné články

Série pre-wipe eventů na vzestupu?

Nedávný tweet od oficiáln…

TomRander hraje očekávané DLC! Escape from Tarkov: Arena

Od chvíle, kdy Escape from Tarkov spatřil…

Zvyšte své FPS v EFT a zlepšete si hraní!

TomRander vydal nové video na svém…