Mega soutěž o herní PC sestavu!

Pokud rád sleduješ streamy TomaRandera máme pro tebe skvělou zprávu. Probíhá soutěž, ve které můžeš vyhrát fantastický herní počítač a stačí k tomu jen trocha štěstí a zájem sledovat stream.

Mega soutěž o herní PC sestavu!

Termín Soutěže

Soutěž bude probíhat do neděle 4. února/februara 2024, takže máš dostatek času se připojit a získat svou šanci na výhru.

Jak se zúčastnit

Soutěžní tikety lze zakoupit přímo na streamu TomaRandera za 8000 bodů. Nejlepší na tom je, že body získáváš automaticky pouhým sledováním jeho vysílání. Abychom ti dali ještě víc možností jak získat body, můžeš je sbírat také sledováním streamů na Tomovo YouTube kanálu.

Bližší informace kolik máš bodů a jakými jinými způsoby lze body sbírat nalezneš zde. Pokud chceš zjistit, kolik tiketů jsi si už zakoupil(a), můžeš si to zkontrolovat zde.

Jak bude vybrán Vítěz

Nyní pojďme probrat, jakým způsobem bude vybrán šťastný vítěz této soutěže. Všechny zakoupené tikety budou pečlivě zaznamenány a každý z nich bude vytištěn na papírek s uvedeným jménem majitele. Poté budou všechny tikety důkladně promíchány a umístěny do klobouku. Celý proces bude probíhat pod dozorem státního notáře (smiley) což zajistí spravedlivost a transparentnost losování. Nakonec se vylosuje jeden tiket, a jeho majitel se stane šťastným vítězem tohoto úžasného herního počítače.

Takže nezapomeňte, že každý zakoupený tiket má šanci na výhru, ať už jste dlouholetým fanouškem nebo novým divákem streamu TomaRandera.

Co můžeš vyhrát?

A teď k tomu nejdůležitějšímu – co můžeš vyhrát v této vzrušující soutěži? Herní počítač, který tě dostane na novou úroveň zážitků z hraní. Počítač je vybaven následujícími komponenty:

  • Procesor: AMD Ryzen 7 7700X
  • Zdroj: GIGABYTE UD750GM
  • Skříň: Fractal Design Pop Air RGB Black TG Clear Tint
  • Základní deska: ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI
  • RAM: Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black EXPO
  • Chladič pro procesor: Endorfy Fera 5 Dual Fan
  • Grafická karta: GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G

Tento počítač ti umožní vychutnat si hry a sledovat streamy na té nejvyšší úrovni a kvalitě.

Podmínky Soutěže

Chceš-li mít šanci vyhrát tento skvělý počítač, musíš splnit následující podmínky:

1. Musíš mít alespoň jeden zakoupený tiket.

2. Být online během vyhlášení soutěže na streamu. Jen tak budeš moci získat svou výhru.

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, kdo se stane šťastným vítězem této úžasné soutěže. Zakup tikety, sleduj streamy a dej nám vědět, kdo podle tebe bude šťastlivcem, který si odnese tenhle skvělý herní počítač!

Bavte se a hodně štěstí v soutěži! Držíme vám všem palce!


Náhodné články

Streamovací výzva v Escape from Tarkov - TomRander na palubě!

Více než 1400 streamerů se chystá…

Druhý komunitní sraz 2022

Společně jsme se bavili a relaxovali!

Zvyšte své FPS v EFT a zlepšete si hraní!

TomRander vydal nové video na svém…