Soutěž o herní konzoli a exkluzivní židli Diablo King je tady!

Připravte se na další vzrušující kapitolu v soutěžích od TomaRandera!

Soutěž o herní konzoli a exkluzivní židli Diablo King je tady!

Po úspěchu a nadšené odezvě na naši nedávnou soutěž o herní PC, jsme se rozhodli přinést další o neméně zajímavé ceny!

Představujeme: Soutěž o herní konzoli Xbox nebo PS!

Ano, slyšíte správně! Je tu nová soutěž, která bude trvat do července/Júla 2024 (přesné datum bude upřesněno), a vítěz si bude moci vybrat mezi herní konzolí Xbox nebo PS5! To je přesně ta správná výzva pro všechny vášnivé hráče tam venku, kteří touží po nejnovější herní zábavě.

Ale to není všechno! Udržujte svou adrenalinovou hladinu, protože tu máme ještě druhou soutěž!

Představujeme: Soutěž o herní židli Diablo King!

Ano, opravdu jste to slyšeli správně! Vaše herní dobrodružství nemůže být kompletní bez té nejlepší herní židle a Diablo King je tím, co potřebujete! A jak se zapojit? Je to jednoduché!

Pro první soutěž, si zakupte tiket za 8000 BP bodů! Jak získáte tyto body? BP body získáváte tím, že sledujete stream (5BP/10min), darujete bity (35BP/100bits) nebo peníze (1BP/1Kč). Až budete mít dostatek nashromážděných BP bodů, tak k nakoupení použij v chatu příkaz !ticket. SUB získává 2x více bodů při sledování streamu. A abychom vám ještě dali víc možností jak získat body, můžete je sbírat také sledováním streamů na Tomovo kanálu Kick.

Pokud chceš zjistit, kolik tiketů jsi si už zakoupil(a) do první části soutěže, můžeš si to zkontrolovat zde.

A co druhá soutěž? Ta je určena pro ty, kteří podporují naše streamy a jsou našimi největšími donátory! Za darované 3 suby nebo darovaných 250,-Kč, získáte automaticky jeden lístek do této úžasné části soutěže! Průběžný stav počtu tiketů do této části soutěže můžete sledovat zde.

A jak bude vybrán vítěz? Všechny zakoupené tikety do první části soutěže budou pečlivě zaznamenány a každý z nich bude vytištěn na papírek s uvedeným jménem majitele. Poté budou všechny tikety důkladně promíchány a umístěny do klobouku. Nakonec se vylosuje jeden tiket, a jeho majitel se stane šťastným vítězem herní konzole. Druhá část soutěže bude vylosována formou kola štěstí, kdy všichni majitelé tiketu(ů) budou zařazeni do seznamu a jedním vytočením kola štěstí se vybere vítez. Celý proces bude probíhat pod dozorem státního notáře (smiley) což zajistí spravedlivost a transparentnost losování.

Tak co čekáte? Přidejte se k nám na naší cestě za herními vzrušeními a skvělými cenami od TomaRandera! Těšíme se na vaši účast a držíme palce všem soutěžícím!

 


Náhodné články

Solo Factory Turnaj s účastí TomaRandera: Sledujte Cestu k MAJOR Fázi!

Po úspěchu z předchozího Amped…

Vůbec první komunitní sraz 2021

1. komunitní sraz 24. 09. - 26. 09. 2021…

Patchnotes 0.14.1.0

V článku vám představíme…