Velikonoční event v Escape from Tarkov: Boj proti zimě a Morovi

Rádi bychom Vás chtěli informovat o novém eventu, který právě zaplavil naše oblíbená bojiště v Tarkově.

Velikonoční event v Escape from Tarkov: Boj proti zimě a Morovi

Zima nás provázela dlouhé týdny, ale teď je čas se spojit a bojovat proti ní společně!

Zapalme táboráky a zničme zimu jednou pro vždy!

Nový event, který spustili vývojáři hry, je opět zážitek který těžko v jiné hře zažijete. Hráči jsou vyzváni, aby zapalovali táboráky a odháněli následovníky zimy, kteří se je pokusí bránit. Jakmile se vám podaří zabít jednoho z těchto následovníků, odemkne se další úkol, ve kterém musíte zlikvidovat celkem 50 z nich. Cílem je zapálit celkem 1 milion táboráků, což by mělo vést k vyhnání zimy a příchodu jara! Průběh můžete sledovat pod tímto odkazem.

Boj s Morou

Ale to není vše! Pokud zapálíte tři tábořiště během jednoho raidu, máte šanci na zvláštní setkání. Spawne se zde Mora, nebezpečný protivník, který se nebojí žádného boje. Zabijte ho a získejte zajímavou odměnu za svou statečnost.

Spojme síly a bojujme společně

Tento event není jen o souboji s nepřáteli, ale také o spojení tarkovské komunity. Společně dokážeme dosáhnout cíle a vyhnat zimu z Tarkova. Takže vezměte své zbraně, připravte se na boj a společně se pusťme do této výzvy!

Ať štěstí přeje vám i vašim týmům, ať vás provází síla a odvaha. Buďte připraveni čelit všemu, co nám zima a Mora přinesou!

 


Náhodné články

Šestý den Streamer Challenge

Streamer Challenge ve hře Escape From Tarkov…

Patchnotes 0.14.1.0

V článku vám představíme…

Velikonoční event v Escape from Tarkov: Boj proti zimě a Morovi

Rádi bychom Vás chtěli informovat o…