TomRander se stává content creatorem pro hru Gray Zone Warfare!

Velká novinka právě dorazila pro fanoušky TomaRandera!

TomRander se stává content creatorem pro hru Gray Zone Warfare!

TomRander nedávno oznámil svou novou spolupráci s vývojářským studiem MADFINGER Games, tvůrci nové české hry Gray Zone Warfare. Co to znamená pro vás? Připravte se na jedinečnou možnost!

Od 18. dubna 2024 v 17:00 do 25. dubna 2024 budete mít příležitost vidět uzavřené PREVIEW hry Gray Zone Warfare. TomRander vás zavede do hry, představí vám mechaniky, mapu, extrakce a všechny další prvky, které hra bude nabízet.

V příštích měsících se pak hra dostane do fáze Early Access pro všechny hráče. Datum vydání bude ohlášeno předem společností MADFINGER Games, a před vydáním obdržíme další informace o této chystané akci.

Ale to není vše! Budeme mít možnost poskytovat zpětnou vazbu vývojářům a participovat na vývoji hry. Je to jedinečná příležitost, jak se aktivně zapojit do vytváření titulu, který nás zaujal.

Zatím není jasně určena cena, ale Early Access by měl být o něco dostupnější než plná verze hry. To znamená, že můžete začít prozkoumávat svět Gray Zone Warfare za atraktivnější cenu.

Nezapomeňte sledovat TomRanderův YouTube kanál a oficiální Discord server hry Gray Zone Warfare pro další informace a exkluzivní obsah.

Pro všechny zájemce o tuto hru doporučujeme také sledovat Discord server TomaRandera, kde budou postupně přibývat další informace a aktuality týkající se Grey Zone Warfare. Nezapomeňte si zvolit správnou roli na serveru, abyste mohli získat přístup k exkluzivnímu obsahu a diskuzím spojeným s touto hrou!

A k tomuto článku máme připravené také krátké video ohledně Gray Zone Warfare, které vám poskytne ještě více informací o tomto nadějném titulu!

Buďte připraveni na dobrodružství, které vás čeká v Gray Zone Warfare, a buďte součástí této vzrušující novinky ve světě videoher!

 


Náhodné články

Velikonoční event v Escape from Tarkov: Boj proti zimě a Morovi

Rádi bychom Vás chtěli informovat o…

Odhalen další host TomRander show!

Všichni fanoušci TomRander show se…

EFT SHOW 16.7.2022

Dne 16. července 2022 se v prostorách…